Appartement te koop in EINDHOVEN met referentie 19705635420
Javalaan 91, 5631 DB EINDHOVEN—Ref. SN101075
VOOR EEN SNELLE EERSTE IMPRESSIE, BEKIJK DE VIDEO AFLEVERING VAN CATO TV!
7 KERNKWALITEITEN VAN DIT INSTAPKLARE 3-KAMER APPARTEMENT OP DE 1E VERDIEPING MET TWEE EIGEN PARKEERPLAATSEN EN RIANT DAKTERRAS OP HET ZUIDWESTEN
1. Met luxe eetkeuken, riante woon-/eetkamer, slaapkamer en suite met complete, luxe badkamer en inloopgarderobe en interieurmaatwerk werk-/slaapkamer met 2e luxe badkamer.
2. Luxueus afgewerkt en geheel voorzien van marmeren vloertegels alsmede brede eiken houten vloerdelen in de beide slaap-/werkkamers.
3. Met riant dakterras over de volle breedte van het appartement, op het zuidwesten met oppervlakte van circa 39 m² met uitzicht op de magnifiek aangelegde, parkachtige tuin rondom, alle seizoenen mooi!
4. Twee eigen parkeerplaatsen waarvan één met laadunit in het souterrain alsmede eigen berging ten behoeve van fietsen en dergelijke.
5. Met gebruik van diverse gemeenschappelijke voorzieningen: verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte, tennisbaan en prachtig park rondom.
6. Met dagelijkse aanwezigheid van huismeester t.b.v. post- en krantbezorging, ophaaldienst afval, coördinatie schoonmaak en onderhoud alsmede aanspreekpunt voor alle bewoners.
7. Diverse volledig ingerichte gastenkamers voor tijdelijk en comfortabel verblijf van familie en/of vrienden alsmede een volledig ingericht gastenverblijf.
BOUWKENMERKEN
Bouwjaar: 1989, in de loop der jaren gemoderniseerd
Energielabel: B
Woonoppervlakte appartement: ca. 161 m²
Gebruiksoppervlakte technische ruimte/berging 1e etage en berging souterrain: ca. 11 m²
Gebruiksoppervlakte dakterras: ca. 39 m²
Totale gebruiksoppervlakte exclusief parkeren: ca. 211 m²
Inhoud appartement: ca. 520 m³
Servicekosten: circa € 875,- per maand
Denkt u er wel eens over om riant, comfortabel en inclusief alle luxe faciliteiten en services met huismeester en binnenzwembad, op korte afstand van het centrum van Eindhoven te wonen? Dan is dit appartement aan Javalaan 91 te Eindhoven, echt de moeite waard om te bekijken. Wij arrangeren graag een afspraak om samen met u te gaan kijken en om u van informatie te voorzien.
De huidige eigenaren wonen er al meer dan twintig jaar met heel veel plezier. Toch gaan ze terug naar hun wortels en de rust elders in Brabant: “We wilden nog een keer iets anders. We zullen de veilige privacy en het fijne, groene uitzicht op de parktuin vanaf het heerlijke dakterras zeker gaan missen. En ook het luxe comfort van de residentie. Je wordt hier zo ontzorgd, bijna gepamperd. Daar zijn we wel aan gewend én mee verwend geraakt.”
APPARTEMENTENCOMPLEX RÉSIDENCE DE KARPEN
Residence de Karpen is met recht één van de allermooiste woonlocaties in Nederland. Het door architect Van de Pauwert ontworpen appartementencomplex, bevat circa 2.5 hectare grond inclusief de parkachtige tuin rondom. Door de juiste combinatie van locatie, architectuur, indeling, materiaalgebruik en tuinaanleg, is het in 1989 opgeleverd complex, een ultieme plek om te wonen en te recreëren, voor jong en oud. In deze schitterende omgeving, zijn 34 luxe koopappartementen in het exclusieve segment gevestigd.
Naast optimale privacy, beoogt Residence De Karpen de bewoners een aangenaam en veilig wooncomfort te bieden. Bewoners kunnen gebruik make van diverse gemeenschappelijke voorzieningen zoals een verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte en tennisbaan. Tevens is het heerlijk wandelen in de tuin rondom het complex.
ENTREE RÉSIDENCE DE KARPEN
De entree van het privé terrein van het appartementencomplex is bereikbaar via de dubbele elektrische smeedijzeren poorten met digitaal bellentableau en videofoon-installatie aan de Javalaan.
De hoofdingang van het complex is bereikbaar middels elektrische schuifdeuren naar de tussenhal met brievenbussen. Aansluitend is er de hoogwaardig afgewerkte centrale ontvangsthal met huismeestersbalie en toegang tot de riante lounge voor gezamenlijk gebruik.
Via de lift in het souterrain alsmede via de centrale entree, komt u bij de gezamenlijke ontvangsthal met tweetal voordeuren en bezorgkasten per appartement. Hier is ook de technische ruimte c.q. berging 1, met opstelling cv-combi-ketel, elektrische boiler en de unit mechanische afzuiging.
Het appartement op de eerste verdieping is bereikbaar via de residentiële ontvangsthal, linksaf de beglaasde corridor en de lift naar de tweede woonlaag. Aan de lichte binnenhal met lift en trappenhuis ligt nog slechts één ander appartement.
In deze hal zijn twee eigen bergingen. De berging naast de voordeur heeft alle ruimte voor voorraad en wordt benut voor gescheiden afvalstromen, die drie keer per week door de huismeester worden opgehaald.
In de technische ruimte om de hoek zijn, naast veel bergruimte, onhoorbaar de cv-ketel, boiler en mechanische afzuiging geïnstalleerd.
ONTVANGSTHAL
De ruime ontvangsthal in het appartement, heeft links een apart toilet en ertegenover een ruime garderobenis. Het royale gastentoilet in natuursteen heeft een fontein en zwevend closet.
Rechts naast de voordeur is de waskamer, met mechanische afzuiging en aansluitingen wasapparatuur onder het werkblad en ruimte voor eventueel een extra koelvriescombinatie.
WOON- EN EETKAMER
Tegenover de voordeur is de open entree naar de ruime en lichte woon- en eetkamer met crèmekleurige, geaderde marmeren vloertegels en convectorput bij de glazen schuifpui. In de open, fraaie omlijsting met architraven kunnen desgewenst dubbele (glazen) deuren worden aangebracht.
Het zitgedeelte met fraai uitzicht door de glazen schuifpui naar het dakterras, is gesitueerd rond de open gashaard met natuurstenen schouw. De gordijnkoven zijn geïntegreerd in de plafondlijsten, voor een klassiek geheel. Richting de keuken biedt de riante kamer alle ruimte voor een grote eethoek.
De woonkamer is uitgerust met een Bang & Olufsen-tv en ingeregeld geluidssysteem. Ook de keuken, ouderslaapkamer 1, werk-/slaapkamer 2 en het balkonterras hebben B&O-speakers. De muziek is via de B&O-app per ruimte apart te regelen.
EETKEUKEN
De lichte keuken met marmeren vloertegels heeft een eigen buitendeur en drie grote ramen naar het balkonterras. Het plafond is deels verhoogd en heeft plafondspots. De SieMatic-keuken in L-opstelling met granieten werkblad, biedt alle ruimte voor een aparte ontbijt- en koffietafel en een servieskast.
De uitrusting is compleet, met ingebouwde Miele koelkast, Gaggenau oven en stoomoven, ingebouwde Gaggenau Aquasensor vaatwasser en anderhalve spoelbak met eengreeps mengkraan. Het rvs-kookgedeelte onder de rvs-wasemkap is ruim; de Atag inductieplaat heeft vijf kookzones.
Er is nog een ruime provisiekast met ruimte voor diverse keukenapparaten. De airconditioning in keuken, woonkamer en hoofdslaapkamer is aangesloten op een centrale buitenunit op het balkonterras.
HOOFDSLAAPKAMER MET BADKAMER ENSUITE
De grootste slaapkamer 1 vormt samen met de eigen badkamer 1 en de inloopgarderobe een riante suite. Deze koele en ruime slaapkamer met fraaie kastenwand voor garderobe en televisie, heeft twee grote draai-kiepramen op de ochtendzon. Ook hier is B&O-geluid beschikbaar via de eigen luidsprekers.
Tegenover de raampartijen is links de slim ingedeelde inloop-garderoberuimte. Ernaast is de deur naar de luxe en ruime badkamer 1. Deze is compleet uitgerust in klassieke stijl met natuursteen tot plafond, handdoekradiator, plafondspots, ligbad, dubbel wastafelmeubel met verlichting en facetgeslepen spiegel over de volle breedte. Achter de met natuursteen beklede halve muren zijn links het zwevend toilet en rechts de ruime douche met glazen deur.
WERK-/SLAAPKAMER 2 MET EIGEN BADKAMER 2
Rechts in de ontvangsthal is de deur naar de tweede slaapkamer die nu met maatwerk interieur is ingericht als riante werkkamer.
Zowel het fraaie bureau als de boekenwand is op maat gemaakt in klassieke stijl. Deze kamer heeft een eigen natuurstenen badkamer met wastafelmeubel en douche met glazen deur. De radiatoren onder de twee grote ramen op de ochtendzon zijn bekleed. Momenteel wordt deze kamer gebruikt als werkkamer, desgewenst is het natuurlijk mogelijk deze ruimte weer de functie van extra slaapkamer te geven.
BALKONTERRAS EN PARKTUIN RONDOM
Het appartement heeft veel buitenruimte op het balkonterras van maar liefst 38 vierkante meter.
Het grote lounge- en eetterras ligt bij de woonkamer en de keuken op het zuidwesten. Dankzij de deels inpandige ligging is het gedeelte tussen de woonkamer-schuifpui en keuken deels overdekt. Het terras is uitgerust met B&O-luidsprekers, die zijn aangesloten op het met een app te bedienen centrale muzieksysteem. De vloer is afgewerkt met fraaie terrastegels.
Dit terras met elektrische zonneluifels is zodanig gesitueerd en vormgegeven met royale planten- en struikenborders - met diverse in vorm gesnoeide, volwassen buxussen - dat de privacy, ook ten opzichte van buren, helemaal optimaal is. Dat geldt ook voor het uitzicht op de parktuin.
De setting van De Karpen is in een omringende park- en beeldentuin, die duurzaam en minutieus wordt beregend en onderhouden. Deze groene oase biedt een volledig groen uitzicht rondom en natuurlijk optimale privacy.
De landschapsarchitectuur laat alle seizoenen tot hun recht komen. De flora is divers; van azaleatuin tot esdoornlaan en van vijverpartij met fontein tot beuken van meer dan honderd jaar oud. In het park zijn bovendien de eigen all weather tennisbaan en wandelpaden.
EIGEN VOORZIENINGEN
Résidence De Karpen heeft, naast de eigen parkeergarage en parktuin rondom, alles in huis voor comfortabel luxeleven.
De parktuin is uitgerust met een all weather tennisbaan. Het eigen, verwarmde binnenzwembad heeft kleedkamers en toiletten, die ook horen bij de eigen fitnessruimte.
Genieten van het goede leven staat centraal in De Karpen. Kunst en cultuur hebben er alle aandacht van de vereniging van eigenaren. In de tuin zijn fraaie bronzen sculpturen, terwijl de corridors en hallen zijn verfraaid met kunst, waaraan eigenaren uit eigen collecties bijdragen.
De lounge met keuken achter de centrale hal kan worden gereserveerd voor vergaderingen, recepties, feesten en diners. Ook de patioruimte met concertvleugel is voor gezamenlijk gebruik, bijvoorbeeld voor een koffie- of lunchconcert.
Bindende spil in het gehele aanbod is de aimabele huismeester. Hij is aanwezig van maandag tot en met zaterdagochtend en 24 uur per dag bereikbaar voor calamiteitenopvolging.
Als gastheer is hij op tal van vlakken van dienst: hij ontvangt gasten, bezorg- en onderhoudsdiensten en regelt de afvoer van gescheiden afvalstromen. Zijn conciërgediensten zijn bovendien inclusief reserveringen en het organiseren van pendeldienst van en naar Eindhoven Airport, stomerij- en hondenuitlaatservice.
LOCATIE EN UITZICHT
De residentie staat bekend om de excellente ligging: tegenover het fraaie park rond de Karpendonkse Plas en op luttele minuten van het centrum van Eindhoven met zijn vele cultuur, winkels en hoogwaardige horeca. Uitvalswegen zijn eveneens vlakbij.
Het uitzicht is rondom groen, dankzij de omringende en perfect onderhouden parktuin.
Er is een beperkt aantal evenementen mogelijk bij de Karpendonkse Plas en natuurbad de IJzeren Man. Daarbij wordt de Javalaan hermetisch afgesloten voor buitenstaanders, om overlast te voorkomen.
VOOR PLATTEGRONDEN EN DE COMPLETE VERKOOPINFORMATIE, DOWNLOAD DE UITGEBREIDE CATO VERKOOPDOCUMENTATIE!
7 KERNKWALITEITEN VAN DIT INSTAPKLARE 3-KAMER APPARTEMENT OP DE 1E VERDIEPING MET TWEE EIGEN PARKEERPLAATSEN EN RIANT DAKTERRAS OP HET ZUIDWESTEN
1. Met luxe eetkeuken, riante woon-/eetkamer, slaapkamer en suite met complete, luxe badkamer en inloopgarderobe en interieurmaatwerk werk-/slaapkamer met 2e luxe badkamer.
2. Luxueus afgewerkt en geheel voorzien van marmeren vloertegels alsmede brede eiken houten vloerdelen in de beide slaap-/werkkamers.
3. Met riant dakterras over de volle breedte van het appartement, op het zuidwesten met oppervlakte van circa 39 m² met uitzicht op de magnifiek aangelegde, parkachtige tuin rondom, alle seizoenen mooi!
4. Twee eigen parkeerplaatsen waarvan één met laadunit in het souterrain alsmede eigen berging ten behoeve van fietsen en dergelijke.
5. Met gebruik van diverse gemeenschappelijke voorzieningen: verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte, tennisbaan en prachtig park rondom.
6. Met dagelijkse aanwezigheid van huismeester t.b.v. post- en krantbezorging, ophaaldienst afval, coördinatie schoonmaak en onderhoud alsmede aanspreekpunt voor alle bewoners.
7. Diverse volledig ingerichte gastenkamers voor tijdelijk en comfortabel verblijf van familie en/of vrienden alsmede een volledig ingericht gastenverblijf.
BOUWKENMERKEN
Bouwjaar: 1989, in de loop der jaren gemoderniseerd
Energielabel: B
Woonoppervlakte appartement: ca. 161 m²
Gebruiksoppervlakte technische ruimte/berging 1e etage en berging souterrain: ca. 11 m²
Gebruiksoppervlakte dakterras: ca. 39 m²
Totale gebruiksoppervlakte exclusief parkeren: ca. 211 m²
Inhoud appartement: ca. 520 m³
Servicekosten: circa € 875,- per maand
Denkt u er wel eens over om riant, comfortabel en inclusief alle luxe faciliteiten en services met huismeester en binnenzwembad, op korte afstand van het centrum van Eindhoven te wonen? Dan is dit appartement aan Javalaan 91 te Eindhoven, echt de moeite waard om te bekijken. Wij arrangeren graag een afspraak om samen met u te gaan kijken en om u van informatie te voorzien.
De huidige eigenaren wonen er al meer dan twintig jaar met heel veel plezier. Toch gaan ze terug naar hun wortels en de rust elders in Brabant: “We wilden nog een keer iets anders. We zullen de veilige privacy en het fijne, groene uitzicht op de parktuin vanaf het heerlijke dakterras zeker gaan missen. En ook het luxe comfort van de residentie. Je wordt hier zo ontzorgd, bijna gepamperd. Daar zijn we wel aan gewend én mee verwend geraakt.”
APPARTEMENTENCOMPLEX RÉSIDENCE DE KARPEN
Residence de Karpen is met recht één van de allermooiste woonlocaties in Nederland. Het door architect Van de Pauwert ontworpen appartementencomplex, bevat circa 2.5 hectare grond inclusief de parkachtige tuin rondom. Door de juiste combinatie van locatie, architectuur, indeling, materiaalgebruik en tuinaanleg, is het in 1989 opgeleverd complex, een ultieme plek om te wonen en te recreëren, voor jong en oud. In deze schitterende omgeving, zijn 34 luxe koopappartementen in het exclusieve segment gevestigd.
Naast optimale privacy, beoogt Residence De Karpen de bewoners een aangenaam en veilig wooncomfort te bieden. Bewoners kunnen gebruik make van diverse gemeenschappelijke voorzieningen zoals een verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte en tennisbaan. Tevens is het heerlijk wandelen in de tuin rondom het complex.
ENTREE RÉSIDENCE DE KARPEN
De entree van het privé terrein van het appartementencomplex is bereikbaar via de dubbele elektrische smeedijzeren poorten met digitaal bellentableau en videofoon-installatie aan de Javalaan.
De hoofdingang van het complex is bereikbaar middels elektrische schuifdeuren naar de tussenhal met brievenbussen. Aansluitend is er de hoogwaardig afgewerkte centrale ontvangsthal met huismeestersbalie en toegang tot de riante lounge voor gezamenlijk gebruik.
Via de lift in het souterrain alsmede via de centrale entree, komt u bij de gezamenlijke ontvangsthal met tweetal voordeuren en bezorgkasten per appartement. Hier is ook de technische ruimte c.q. berging 1, met opstelling cv-combi-ketel, elektrische boiler en de unit mechanische afzuiging.
Het appartement op de eerste verdieping is bereikbaar via de residentiële ontvangsthal, linksaf de beglaasde corridor en de lift naar de tweede woonlaag. Aan de lichte binnenhal met lift en trappenhuis ligt nog slechts één ander appartement.
In deze hal zijn twee eigen bergingen. De berging naast de voordeur heeft alle ruimte voor voorraad en wordt benut voor gescheiden afvalstromen, die drie keer per week door de huismeester worden opgehaald.
In de technische ruimte om de hoek zijn, naast veel bergruimte, onhoorbaar de cv-ketel, boiler en mechanische afzuiging geïnstalleerd.
ONTVANGSTHAL
De ruime ontvangsthal in het appartement, heeft links een apart toilet en ertegenover een ruime garderobenis. Het royale gastentoilet in natuursteen heeft een fontein en zwevend closet.
Rechts naast de voordeur is de waskamer, met mechanische afzuiging en aansluitingen wasapparatuur onder het werkblad en ruimte voor eventueel een extra koelvriescombinatie.
WOON- EN EETKAMER
Tegenover de voordeur is de open entree naar de ruime en lichte woon- en eetkamer met crèmekleurige, geaderde marmeren vloertegels en convectorput bij de glazen schuifpui. In de open, fraaie omlijsting met architraven kunnen desgewenst dubbele (glazen) deuren worden aangebracht.
Het zitgedeelte met fraai uitzicht door de glazen schuifpui naar het dakterras, is gesitueerd rond de open gashaard met natuurstenen schouw. De gordijnkoven zijn geïntegreerd in de plafondlijsten, voor een klassiek geheel. Richting de keuken biedt de riante kamer alle ruimte voor een grote eethoek.
De woonkamer is uitgerust met een Bang & Olufsen-tv en ingeregeld geluidssysteem. Ook de keuken, ouderslaapkamer 1, werk-/slaapkamer 2 en het balkonterras hebben B&O-speakers. De muziek is via de B&O-app per ruimte apart te regelen.
EETKEUKEN
De lichte keuken met marmeren vloertegels heeft een eigen buitendeur en drie grote ramen naar het balkonterras. Het plafond is deels verhoogd en heeft plafondspots. De SieMatic-keuken in L-opstelling met granieten werkblad, biedt alle ruimte voor een aparte ontbijt- en koffietafel en een servieskast.
De uitrusting is compleet, met ingebouwde Miele koelkast, Gaggenau oven en stoomoven, ingebouwde Gaggenau Aquasensor vaatwasser en anderhalve spoelbak met eengreeps mengkraan. Het rvs-kookgedeelte onder de rvs-wasemkap is ruim; de Atag inductieplaat heeft vijf kookzones.
Er is nog een ruime provisiekast met ruimte voor diverse keukenapparaten. De airconditioning in keuken, woonkamer en hoofdslaapkamer is aangesloten op een centrale buitenunit op het balkonterras.
HOOFDSLAAPKAMER MET BADKAMER ENSUITE
De grootste slaapkamer 1 vormt samen met de eigen badkamer 1 en de inloopgarderobe een riante suite. Deze koele en ruime slaapkamer met fraaie kastenwand voor garderobe en televisie, heeft twee grote draai-kiepramen op de ochtendzon. Ook hier is B&O-geluid beschikbaar via de eigen luidsprekers.
Tegenover de raampartijen is links de slim ingedeelde inloop-garderoberuimte. Ernaast is de deur naar de luxe en ruime badkamer 1. Deze is compleet uitgerust in klassieke stijl met natuursteen tot plafond, handdoekradiator, plafondspots, ligbad, dubbel wastafelmeubel met verlichting en facetgeslepen spiegel over de volle breedte. Achter de met natuursteen beklede halve muren zijn links het zwevend toilet en rechts de ruime douche met glazen deur.
WERK-/SLAAPKAMER 2 MET EIGEN BADKAMER 2
Rechts in de ontvangsthal is de deur naar de tweede slaapkamer die nu met maatwerk interieur is ingericht als riante werkkamer.
Zowel het fraaie bureau als de boekenwand is op maat gemaakt in klassieke stijl. Deze kamer heeft een eigen natuurstenen badkamer met wastafelmeubel en douche met glazen deur. De radiatoren onder de twee grote ramen op de ochtendzon zijn bekleed. Momenteel wordt deze kamer gebruikt als werkkamer, desgewenst is het natuurlijk mogelijk deze ruimte weer de functie van extra slaapkamer te geven.
BALKONTERRAS EN PARKTUIN RONDOM
Het appartement heeft veel buitenruimte op het balkonterras van maar liefst 38 vierkante meter.
Het grote lounge- en eetterras ligt bij de woonkamer en de keuken op het zuidwesten. Dankzij de deels inpandige ligging is het gedeelte tussen de woonkamer-schuifpui en keuken deels overdekt. Het terras is uitgerust met B&O-luidsprekers, die zijn aangesloten op het met een app te bedienen centrale muzieksysteem. De vloer is afgewerkt met fraaie terrastegels.
Dit terras met elektrische zonneluifels is zodanig gesitueerd en vormgegeven met royale planten- en struikenborders - met diverse in vorm gesnoeide, volwassen buxussen - dat de privacy, ook ten opzichte van buren, helemaal optimaal is. Dat geldt ook voor het uitzicht op de parktuin.
De setting van De Karpen is in een omringende park- en beeldentuin, die duurzaam en minutieus wordt beregend en onderhouden. Deze groene oase biedt een volledig groen uitzicht rondom en natuurlijk optimale privacy.
De landschapsarchitectuur laat alle seizoenen tot hun recht komen. De flora is divers; van azaleatuin tot esdoornlaan en van vijverpartij met fontein tot beuken van meer dan honderd jaar oud. In het park zijn bovendien de eigen all weather tennisbaan en wandelpaden.
EIGEN VOORZIENINGEN
Résidence De Karpen heeft, naast de eigen parkeergarage en parktuin rondom, alles in huis voor comfortabel luxeleven.
De parktuin is uitgerust met een all weather tennisbaan. Het eigen, verwarmde binnenzwembad heeft kleedkamers en toiletten, die ook horen bij de eigen fitnessruimte.
Genieten van het goede leven staat centraal in De Karpen. Kunst en cultuur hebben er alle aandacht van de vereniging van eigenaren. In de tuin zijn fraaie bronzen sculpturen, terwijl de corridors en hallen zijn verfraaid met kunst, waaraan eigenaren uit eigen collecties bijdragen.
De lounge met keuken achter de centrale hal kan worden gereserveerd voor vergaderingen, recepties, feesten en diners. Ook de patioruimte met concertvleugel is voor gezamenlijk gebruik, bijvoorbeeld voor een koffie- of lunchconcert.
Bindende spil in het gehele aanbod is de aimabele huismeester. Hij is aanwezig van maandag tot en met zaterdagochtend en 24 uur per dag bereikbaar voor calamiteitenopvolging.
Als gastheer is hij op tal van vlakken van dienst: hij ontvangt gasten, bezorg- en onderhoudsdiensten en regelt de afvoer van gescheiden afvalstromen. Zijn conciërgediensten zijn bovendien inclusief reserveringen en het organiseren van pendeldienst van en naar Eindhoven Airport, stomerij- en hondenuitlaatservice.
LOCATIE EN UITZICHT
De residentie staat bekend om de excellente ligging: tegenover het fraaie park rond de Karpendonkse Plas en op luttele minuten van het centrum van Eindhoven met zijn vele cultuur, winkels en hoogwaardige horeca. Uitvalswegen zijn eveneens vlakbij.
Het uitzicht is rondom groen, dankzij de omringende en perfect onderhouden parktuin.
Er is een beperkt aantal evenementen mogelijk bij de Karpendonkse Plas en natuurbad de IJzeren Man. Daarbij wordt de Javalaan hermetisch afgesloten voor buitenstaanders, om overlast te voorkomen.
VOOR PLATTEGRONDEN EN DE COMPLETE VERKOOPINFORMATIE, DOWNLOAD DE UITGEBREIDE CATO VERKOOPDOCUMENTATIE!
Vastgoed ID | SN101075 |
---|---|
Vraagprijs | € 900.000 k.k. |
Woningtype | Appartement |
Woonopp. | 161 m² |
Perceelopp. | - |
Bouwjaar | 1989 |
Renovatiejaar | - |
Slaapkamers | 2 |
Badkamers | 2 |
Garages | 2 |
Energielabel | B |
Cato Makelaars Parklaan 54 A, 5613 BH Eindhoven
- Telefoon:+31.40.29.00.620
- Email:info@catomakelaars.nl
- Website:www.catomakelaars.nl
- Maandag - VrijdagOpen van 09.00 - 17.30
- Zaterdag - ZondagGesloten