Appartement a vendre a Zwolle avec reference 19512231852 Nachtegaalstraat 11 boîte H, 8011 BV Zwolle
—Réf. ZE101983

Rodenburg Makelaars Zwolle by Dynamis Exclusief
Prix demand造1.750.000 k.k.
Superficie du terrainInconnu
Surface habitable173 m²

Contact Rodenburg Makelaars Zwolle by Dynamis Exclusief

Wonen met een wow-view midden in Zwolle? Dit stijlvolle penthouse (2020) op de 9e en 10e verdieping van Kop van Hoog tikt alle boxen aan: panoramisch uitzicht over de historische binnenstad, een zonnig balkon op het zuiden en je eigen parkeerplek en berging in de parkeerkelder. Ook is er de mogelijkheid tot kopen van een tweede parkeerplek.

Binnenkomen is genieten. De lichte living met open keuken kijkt uit over de Zwolse binnenstad – elke dag een ansichtkaart. Dankzij de bouw in 2020 is het hier optimaal geïsoleerd: veel comfort, lage energielasten en direct instapklaar.

De indeling is fijn en functioneel: een ruime woonkamer met werkhoek, open keuken, twee slaapkamers, twee moderne badkamers en een praktische bergruimte. Buiten vind je een royaal balkon op het zuiden met sauna waar je de zon meepakt tot in de late uurtjes.

Het complex Kop van Hoog is vrijwel nieuw, hoogwaardig afgewerkt en voorzien van alles wat je wilt: lift, afgesloten entree met intercom, eigen berging en een parkeerplaats in de kelder.

Indeling

Kelderetage
Parkeerplaats en een inpandige berging voorzien van elektra. Mogelijkheid tot het kopen van een tweede parkeerplek.

Begane grond: centrale hal, bellentableau met videofoon installatie en de brievenbussen, trappenhuis en liftinstallatie.

9e Verdieping: entree, hal voorzien van op maat gemaakte trapkast en een trap naar de 10e verdieping. Toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje. Technische ruimte (berging) met c.v.-ketel, WTW-installatie, omvormer van de zonnepanelen en aansluiting voor de wasapparatuur.

De ruime woonkamer met af te sluiten werkhoek is voorzien van een sfeervolle gas haard en schuifpui naar een balkon met fenomenaal uitzicht over de Zwolse binnenstad. De hoogwaardige keuken met kook-, en spoeleiland is van alle gemakken voorzien (inductie kookplaat, combi-magnetron, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, wijnklimaatkast en Quooker. Vanuit de keuken/eetkamer is er toegang tot 2 balkons waarvan één balkon is voorzien van een sauna.

10e Verdieping: overloop met dakraam, 2 slaapkamers, badkamer met inloopdouche en 2e toilet. Tweede badkamer met bookmatch tegelwerk, dubbel wastafelmeubel en ligbad met jetstreams.

Het gehele penthouse is afgewerkt met maatwerk toepassingen er is gebruik gemaakt van kwalitatief zeer hoogwaardige materialen.

Bijzonderheden
- Uniek, fenomenaal uitzicht over de binnenstad van Zwolle
- Voorzien van 16 zonnepanelen
- Geheel voorzien van een fraaie vloerafwerking
- Voorzien van 2 balkons
- Voorzien van 2 badkamers
- Mogelijkheid tot het kopen van een 2e parkeerplek in de ondergelegen parkeergarage

Locatie? Beter wordt het niet. Je loopt zó de binnenstad in: restaurants, bioscoop, musea, winkels en terrassen liggen om de hoek. Het station bereik je in circa 10 minuten lopen en met de auto zit je binnen 5 minuten op de A28.

ID de propriétéZE101983
Prix demand造1.750.000 k.k.
Type de maisonAppartement
Surface habitable173 m²
Superficie du terrain -
Année de construction2020
Année de rénovation -
Chambres à coucher2
Salles de bains2
Garages -
EnergielabelA

Rodenburg Makelaars Zwolle by Dynamis Exclusief Aagje Dekenstraat 51, 8023 BZ Zwolle

  • Lundi - VendrediOuvert du 08.30 - 17.30
  • Samedi - DimancheFermé

Contact Rodenburg Makelaars Zwolle by Dynamis Exclusief