Villa a vendre a Breda avec reference 19810402506 Regentesseplein 7, 4835 KN Breda
Réf. BR23283

Van der Sande Makelaars by Dynamis Exclusief
Prix demand造1.375.000 k.k.
Superficie du terrain295 m²
Surface habitable196 m²

Contact Van der Sande Makelaars by Dynamis Exclusief

Een jaren '30 woning met A+++ label lijkt utopisch toch? Maar het kan en in dit geval aan het Regentesseplein 7 in ons mooie Breda. Wonen aan het Regentesseplein 7 in Breda is precies dat waar mensen in het gewilde Ginneken naar zoeken, maar zelden tegenkomen. Want ja, ze zeggen weleens: het draait om drie dingen bij een huis – locatie, locatie en locatie. En bij deze woning zit je écht spot on. En dan ook nog eens in combinatie met dit belachelijke mooie label!

Gelegen aan het plein, met nét dat beetje extra ruimte en rust, woon je hier op een van de mooiste plekken van het gewilde Ginneken. Alles ligt op loopafstand: de basisschool, de gezellige Ginnekenmarkt, het Mastbos én de Mark waar je kunt varen, wandelen of gewoon even stil genieten van de natuur.

De woning zelf? Die is ronduit indrukwekkend. Een charmante hoekwoning met de sfeer en het karakter van toen, gecombineerd met het comfort, de luxe en de techniek van nu. Denk aan domotica, hoogwaardige afwerking en gevoel voor detail in elke ruimte.

De living is ruim en licht, met een prachtige woonkeuken waar je moeiteloos lange avonden doorbrengt met familie of vrienden. Via de openslaande deuren kom je in een verrassend grote achtertuin voor deze wijk – perfect om te relaxen, te spelen of te tuinieren. Aan de voorzijde vind je ook nog een gezellige voortuin, op het zuiden, waar je heerlijk kunt borrelen terwijl de kinderen veilig in de wijk spelen.

De woning is bovendien levensloopbestendig ingericht met een multifunctionele kamer en een complete badkamer op de begane grond. Daarnaast is er een inpandige bijkeuken, een berging en natuurlijk de ruime oprit mét laadpunt.

Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers en een moderne badkamer. De tweede verdieping biedt nog eens twee ruime én een kleinere slaapkamer, samen met een derde badkamer. Ideaal voor grote gezinnen, gasten of bijvoorbeeld een werkplek aan huis.

Kortom: dit is er een in de categorie gaaf, gaver, gaafst. Een zeldzame kans op een unieke plek, waar je alles vindt wat wonen zo fijn maakt. Kom kijken en laat je verrassen door de ruimte, het comfort en de sfeer van Regentesseplein 7. Je bent van harte welkom.

Wil jij de zon- en schaduwstand zien van deze woning? Ga dan snel naar de website van Van der Sande Makelaars voor nog meer gave belevingen bij deze woning!


INDELING
BEGANE GROND

Vestibule / tochtportaal, welke sfeervol is afgewerkt met glas-in-lood en porseleinen Portugese patroontegels.

Entree / hal, met (open) trapopgang, toegang tot de woonkamer en kelder.

Praktische, droge, kelder/opslagruimte, op circa 1.90 meter stahoogte, ruim 10m2, met digitale gasmeter, watermeter en koekoek (met kunststof draaikiepraam met dubbel HR++ glas).

Woonkamer, met sfeervolle erker, gezellige doorkijk gashaard, de open keuken, openslaande tuindeuren, toegang tot de hal, tuin, berging, badkamer I en multifunctionele ruimte.

Open & luxe keuken (2021), met zwevend wandelement, kookeiland en kastenwand, het keramische marmeren blad (welke naadloos doorloopt in de zijwangen), grote koelkast, 4-pits Bora inductie kookplaat met geïntegreerde afzuigkap, RVS spoelbak, quooker, 1 combi oven/magnetrons en 1 combi oven/stoomoven, vaatwasser en bergruimte.

Berging / bijkeuken, met wasmachine en droger beiden op hoogte en beiden voorzien van aansluitpunt elektra en riool. Kastenwand voorzien van inbouwvriezer en garderobe. Meterkast (18 groepen, 3 aardlekschakelaars en deels de domotica aansturing), openslaande deuren naar de oprit, bergruimte en technische ruimte. Ook zit er een inbouwkast met de Cv-ketel (Nefit Trendline CW6 met 40l boiler, eigendom, 2021), unit van de hybride pomp (Intergas Xtend 5 KW 2024), unit van de mechanische ventilatie, omvormer van de zonnepanelen, unit van de vloerverwarming en wat bergruimte.

Moderne badkamer I (2021), tussenin gelegen, deels betegeld met exclusieve xxl keramische tegel, met vloerverwarming, zwevend closet, inloopdouche, wastafel op meubel, inbouw spotjes, spiegelverwarming en ventilatie.

Multifunctionele (slaap)kamer I, met openslaande tuindeuren. Prima te gebruiken als gym, hobbyruimte, werkkamer, speelkamer of als slaapkamer waardoor de woning levensloopbestendig is. Tevens is de kamer afsluitbaar met een plafondhoge schuifdeur.


EERSTE VERDIEPING

Overloop, met (open) trapopgang, toegang tot slaapkamers II, III en badkamer II.

Badkamer II (2021), gelegen aan de achterzijde, deels betegeld met exclusieve xxl keramische wand en vloertegels, met vloerverwarming, zwevend closet, duo vrijstaand ligbad, ruime inloopdouche, 2 wastafels op zwevend meubel, inbouw spotjes, spiegelverwarming en ventilatie.

Slaapkamer II, gelegen aan de achterzijde en met airconditioning (verkoeling en verwarming).

Slaapkamer III, gelegen aan de voorzijde, met vaste kastenwand, airconditioning (verkoeling en verwarming) en afsluitbare kamer, met originele authentieke ensuite deuren uit de woonkamer, die bijvoorbeeld als walk-in-closet of babykamer gebruikt kan worden. Deze 2 ruimtes zijn ooit afzonderlijke slaapkamers geweest. De erker geeft sfeer en een heerlijk rustgevend uitzicht over het plein met groen en richting het (vaar)water de Mark waar plezierbootjes voorbij komen.


ZOLDER VERDIEPING

Overloop, met dakkapel, veel licht, toegang tot de zolderslaapkamers, badkamer III en met een luik naar de tweede meterkast met de besturing / techniek van de domotica en 7 elektra groepen.

Badkamer II (2021), gelegen aan de achterzijde, met vloerverwarming, zwevend closet, dakraam, inloopdouche, wastafel, inbouw spot, luik naar bergruimte, spiegelverwarming en ventilatie.

Slaapkamer IV, gelegen aan de achterzijde, met dakkapel, dakraam, airconditioning (verkoeling en verwarming), hele gave (slaap)vide en bergruimte achter (knie)schotten.

Slaapkamer V, gelegen aan de voorzijde, met dakkapel, airconditioning (verkoeling en verwarming) en bergruimte achter (knie)schotten.

Kleine slaapkamer VI, gelegen aan de voorzijde, met dakraam en bergruimte achter (knie)schotten.


TUIN

Gezellige voortuin, gelegen op het zonnige & gewilde zuidwesten, met verlichting, plek voor fietsen en een heerlijk zitje voor de avondzon als de kids lekker aan het spelen zijn in de wijk.

Zijtuin met de oprit en waterpunt.

Achtertuin, gelegen op het noordoosten, met waterpunt, verlichting en achterom.


OPRIT

Handige oprit met plek voor 2 auto's achter elkaar (afhankelijk van de grootte) en laadpunt.


BIJZONDERHEDEN

-Deze woning heeft energielabel A+++, wat uniek is voor een jaren '30 woning;
- "Volledig gerenoveerd en verduurzaamd in 2020-2021: een energiezuinige nieuwbouwwoning met de karakteristieke jaren '30 uitstraling."
- Drie Badkamers met exclusieve afwerking: luxe XXL keramische vloer- en wandtegels voor een elegant en stijlvol geheel.
- "Zeer goed geïsoleerde woning, met hoogwaardige isolatie van vloer, wanden en dak – voor comfort én lage energiekosten.
- "Grotendeels vernieuwd met hardhouten kozijnen en HR++ dubbelglas en glas in lood in dubbelglas – sfeervol, duurzaam, comfortabel en onderhoudsarm."
- "Exclusieve open keuken met een stijlvol keramisch marmerblad dat naadloos doorloopt in de zijkanten – een modern en luxe statement in de ruimte."
- "De woning is volledig voorzien van eikenhouten vloeren in visgraatmotief of planken, met bijpassend beklede eikenhouten trappen – een hoogwaardige en sfeervolle afwerking."
- "De entree is sfeervol afgewerkt met rood-witte porseleinen Portugese patroontegels, en glas in lood wat direct karakter en charme toevoegd."

- De woning is voorzien van professioneel
aangelegde installaties die zich onderscheiden
door hun unieke kwaliteit en luxe
functionaliteit:
- Aircoinstallatie multisplit met 4 units (2023)
- Hybride warmtepomp (2024)
Allen 2021:
- Domotica installatie KNX bediennbaar met
touchscreen paneel of via app
- Inbraak/alarm installatie
- CCTV installatie met 4 camara's
- Zeer uitgebreide electra installatie met 2
meterkasten begane grond en 2e verdieping
- PV installatie met 18 zonnepanelen
- Uitgebreide Data installatie
- Wifiinstallatie Unifi met 5 schotels

Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.

ID de propriétéBR23283
Prix demand造1.375.000 k.k.
Type de maisonVilla
Surface habitable196 m²
Superficie du terrain295 m²
Année de construction1929
Année de rénovation -
Chambres à coucher6
Salles de bains3
Garages1
EnergielabelA+++

Van der Sande Makelaars by Dynamis Exclusief Vijverstraat 1, 4818 ST Breda

  • Lundi - VendrediOuvert du 09.00 - 17.30
  • Samedi Sur rendez-vous
  • Dimanche Fermé

Contact Van der Sande Makelaars by Dynamis Exclusief